Group AGroup BGroup CGroup DPosition 1-8Position 9-24
Sugar StormBalshikha Bears United KingdomSlovakiadouble eliminationSF's + finals
Sky Baseball TeamVienna WanderersHungary San Boi Barcelona
Třebíč NuclearsEagles PrahaCardion Hroši BrnoTigri Alghero
Sokol HlubokáBlesk JablonecRytíři TrutnovDraci Brno
Miners KladnoOlympia BlanskoArrows OstravaŽraloci Ledenice
Klasik Frýdek-MístekSkokani OlomoucOilers HodonínTempo Praha
 Central Field RedField BlueField GreenField Yellow
 #HomeGuest #HomeGuest #HomeGuest #HomeGuest 
Fri
09:00 1Klasik Frýdek-MístekSokol Hluboká6:12 2Miners KladnoSugar Storm5:11 3Olympia BlanskoVienna Wanderers14:0 4Blesk JablonecBalshikha Bears 1:13
10:00 5Arrows OstravaOilers Hodonín5:11 6Skokani OlomoucEagles Praha3:19 7Třebíč NuclearsSky Baseball Team15:0 8Žraloci LedeniceDraci Brno0:16
11:00 9Tigri AlgheroSan Boi Barcelona 10:8 10Tempo PrahaSlovakia17:0 11Rytíři TrutnovHungary 3:9 12Cardion Hroši BrnoUnited Kingdom15:1
12:00 13Balshikha Bears Olympia Blansko12:1 14Vienna WanderersSkokani Olomouc16:3 15Sugar StormTřebíč Nuclears10:9 16Sky Baseball TeamKlasik Frýdek-Místek1:5
13:00 17Sokol HlubokáMiners Kladno6:21 18Draci BrnoTempo Praha14:8 19Eagles PrahaBlesk Jablonec14:3 20Oilers HodonínCardion Hroši Brno0:7
14:15 OPENING CEREMONY
15:30 21United KingdomRytíři Trutnov3:11 22Hungary Arrows Ostrava9:4 23SlovakiaTigri Alghero4:21 24San Boi Barcelona Žraloci Ledenice5:9
16:30 25Miners KladnoKlasik Frýdek-Místek15:2 26Sugar StormSky Baseball Team15:11 27Blesk JablonecSkokani Olomouc13:0 28Balshikha Bears Vienna Wanderers15:4
17:30 29Olympia BlanskoEagles Praha7:4 30Rytíři TrutnovOilers Hodonín3:16 31Tigri AlgheroDraci Brno0:12 32Třebíč NuclearsSokol Hluboká13:3
18:30 33Tempo PrahaŽraloci Ledenice7:3 34SlovakiaSan Boi Barcelona 7:3 35Cardion Hroši BrnoArrows Ostrava6:3 36United KingdomHungary 1:14
Sat
09:00 37Vienna WanderersBlesk Jablonec10:8 38Eagles PrahaBalshikha Bears 8:10 39Sky Baseball TeamMiners Kladno6:24 40Sokol HlubokáSugar Storm3:12
10:00 41Žraloci LedeniceTigri Alghero4:10 42Klasik Frýdek-MístekTřebíč Nuclears1:19 43Arrows OstravaRytíři Trutnov8:10 44Skokani OlomoucOlympia Blansko2:20
11:00 45Hungary Cardion Hroši Brno1:13 46Oilers HodonínUnited Kingdom14:2 47San Boi Barcelona Tempo Praha3:16 48Draci BrnoSlovakia17:4
12:00 49Sugar StormKlasik Frýdek-Místek17:5 50Sokol HlubokáSky Baseball Team12:11 51Balshikha Bears Skokani Olomouc24:1 52Eagles PrahaVienna Wanderers10:3
13:30 53Rytíři TrutnovCardion Hroši Brno2:16 54Olympia BlanskoBlesk Jablonec13:4 55Třebíč NuclearsMiners Kladno11:3 56Tigri AlgheroTempo Praha5:15
14:30 57SlovakiaŽraloci Ledenice8:2 58Draci BrnoSan Boi Barcelona 14:0 59United KingdomArrows Ostrava4:7 60Oilers HodonínHungary 8:0
15:30 61Sugar StormBalshikha Bears 8:12 62Třebíč NuclearsOlympia Blansko9:4 63Blesk JablonecKlasik Frýdek-Místek7:8 64Sky Baseball TeamSkokani Olomouc7:4
16:30 65Cardion Hroši BrnoDraci Brno6:2 66Tempo PrahaOilers Hodonín9:8 67Arrows OstravaŽraloci Ledenice7:3 68San Boi Barcelona United Kingdom5:6
17:45 MASTERS CEREMONY
Sun
09:00 69Sugar StormTempo Praha9:7 70Třebíč NuclearsDraci Brno4:18 71Tigri AlgheroHungary 4:10 72SlovakiaRytíři Trutnov7:18
10:00 73Balshikha Bears Cardion Hroši Brno3:13 74Oilers HodonínOlympia Blansko11:10 75Miners KladnoEagles Praha6:5 76Sokol HlubokáVienna Wanderers8:14
11:00 77Draci BrnoSugar Storm15:5 78Třebíč NuclearsTempo Praha10:8 79United KingdomSky Baseball Team4:10 80Skokani OlomoucSan Boi Barcelona 6:15
12:00 81Balshikha Bears Draci Brno7:18 82Sokol HlubokáSlovakia7:10 83Arrows OstravaKlasik Frýdek-Místek15:4 84Blesk JablonecŽraloci Ledenice8:3
13:00     85Miners KladnoHungary 10:13 86Tigri AlgheroEagles Praha0:19 87Vienna WanderersRytíři Trutnov3:12
14:00 88Cardion Hroši BrnoDraci Brno4:3          
15:30 CLOSING CEREMONY