Skupina ASkupina BSkupina CSkupina DPořadí 1-8Pořadí 9-24
Draci BrnoOilers HodonínTřebíč NuclearsCardion Hroši Brno double eliminationSF's + finals
Joudrs PrahaTempo Titans PrahaOlympia BlanskoMiners Kladno
Baseball PlzeňBlesk JablonecWaynes PardubiceRytíři Trutnov
Sant Boi BarcelonaKlasik Frýdek-MístekArrows OstravaSokol Hluboká
Vienna WanderersSlovenskoSugar StormBears Balashikha
United KingdomMaďarskoLitvaKing Baseball Team
 Centrální červené hřištěModré hřištěZelené hřištěŽluté hřiště
 #DomácíHosté #DomácíHosté #DomácíHosté #DomácíHosté 
09:00 1Baseball PlzeňSant Boi Barcelona17:3 2Joudrs PrahaVienna Wanderers7:6 3Tempo Titans PrahaMaďarsko5:0 4Klasik Frýdek-MístekSlovensko13:3
10:00 5Olympia BlanskoWaynes Pardubice11:0 6Blesk JablonecOilers Hodonín1:12 7Draci BrnoUnited Kingdom11:1 8Miners KladnoCardion Hroši Brno 2:12
11:00 9Sokol HlubokáKing Baseball Team10:4 10Rytíři TrutnovBears Balashikha5:13 11Arrows OstravaLitva15:0 12Třebíč NuclearsSugar Storm2:4
12:00 13SlovenskoTempo Titans Praha0:3 14MaďarskoBlesk Jablonec8:0 15Vienna WanderersDraci Brno2:2 16United KingdomBaseball Plzeň7:3
13:00 17Sant Boi BarcelonaJoudrs Praha1:12 18Cardion Hroši Brno Rytíři Trutnov14:0 19Oilers HodonínKlasik Frýdek-Místek4:3 20Waynes PardubiceTřebíč Nuclears0:16
14:15 Zahajovací ceremoniál
15:30 21Sugar StormArrows Ostrava5:1 22LitvaOlympia Blansko1:15 23Bears BalashikhaSokol Hluboká2:12 24King Baseball TeamMiners Kladno3:7
16:30 25Joudrs PrahaBaseball Plzeň12:12 26Vienna WanderersUnited Kingdom9:0 27Klasik Frýdek-MístekBlesk Jablonec3:2 28SlovenskoMaďarsko9:3
17:30 29Tempo Titans PrahaOilers Hodonín12:0 30Arrows OstravaWaynes Pardubice18:1 31Sokol HlubokáCardion Hroši Brno 2:10 32Draci BrnoSant Boi Barcelona12:0
18:30 33Rytíři TrutnovMiners Kladno5:6 34Bears BalashikhaKing Baseball Team9:2 35Třebíč NuclearsOlympia Blansko3:1 36Sugar StormLitva16:0
So
09:00 37MaďarskoKlasik Frýdek-Místek5:3 38Oilers HodonínSlovensko14:4 39United KingdomJoudrs Praha6:12 40Sant Boi BarcelonaVienna Wanderers2:11
10:00 41Miners KladnoSokol Hluboká4:6 42Baseball PlzeňDraci Brno1:8 43Olympia BlanskoArrows Ostrava2:6 44Blesk JablonecTempo Titans Praha0:12
11:00 45LitvaTřebíč Nuclears0:20 46Waynes PardubiceSugar Storm0:20 47King Baseball TeamRytíři Trutnov0:7 48Cardion Hroši Brno Bears Balashikha3:0
12:00 49Vienna WanderersBaseball Plzeň16:2 50Sant Boi BarcelonaUnited Kingdom12:14 51SlovenskoBlesk Jablonec4:8 52Oilers HodonínMaďarsko6:0
13:30 53Arrows OstravaTřebíč Nuclears1:10 54Tempo Titans PrahaKlasik Frýdek-Místek9:1 55Draci BrnoJoudrs Praha11:0 56Sokol HlubokáRytíři Trutnov3:11
14:30 57Bears BalashikhaMiners Kladno6:5 58Cardion Hroši Brno King Baseball Team5:1 59Sugar StormOlympia Blansko7:7 60Waynes PardubiceLitva8:10
15:30 61Tempo Titans PrahaDraci Brno0:6 62Oilers HodonínJoudrs Praha5:10 63Blesk JablonecBaseball Plzeň6:9 64Sant Boi BarcelonaSlovensko7:3
16:30 65Cardion Hroši Brno Sugar Storm3:1 66Sokol HlubokáTřebíč Nuclears1:14 67Rytíři TrutnovLitva11:1 68King Baseball TeamWaynes Pardubice4:1
17:45 Vyhlášení Masters
Ne
09:00 69Tempo Titans PrahaTřebíč Nuclears1:2 70Sugar StormJoudrs Praha11:6 71Arrows OstravaBears Balashikha5:4 72Miners KladnoOlympia Blansko9:11
10:00 73Draci BrnoCardion Hroši Brno 5:0 74Oilers HodonínSokol Hluboká8:4 75Vienna WanderersMaďarsko13:0 76Klasik Frýdek-MístekUnited Kingdom1:11
11:00 77Sugar StormTřebíč Nuclears3:4 78Tempo Titans PrahaJoudrs Praha8:2 79King Baseball TeamSant Boi Barcelona2:8 80Waynes PardubiceSlovensko2:8
12:00 81Cardion Hroši Brno Třebíč Nuclears3:11 82Miners KladnoKlasik Frýdek-Místek3:7 83Rytíři TrutnovBaseball Plzeň4:8 84Blesk JablonecLitva5:2
13:00     85Arrows OstravaVienna Wanderers3:10 86Bears BalashikhaMaďarsko7:4 87Olympia BlanskoUnited Kingdom5:8
14:00 88Draci BrnoTřebíč Nuclears6:3          
15:30 Závěrečný ceremoniál