Na SuperCupu vrcholí boje o postup

Napsal admin 03.06. 2017

Po pátečních zápasech má každý tým na kontě tři odehrané zápasy. Pojďme se v rychlosti podívat na situaci v jednotlivých skupinách. Které týmy postoupí mezi nejlepších osm a které zápasy o tom budou rozhodovat?

Skupina A

Skupině A dominují Hroši Brno, kteří mají tři výhry, ale nejtěžší zápas s Joudrs před sebou. Joudrs podlehli Slovensku, takže právě z této trojice postoupí dva. Kdo to bude, to hodně napoví zápas Hrochů s Joudrs, který se hraje ve 13:30.

Skupina B

V této skupině si velmi dobře vede tým z Jablonce. Dvě výhry mají Eagles, kteří nestačili na Vídeň Wanderers. Kdo postoupí a z kterého místa, to napoví zápas mezi Eagles a Bleskem, který je na programu v 10:00.

Skupina C

Skupina smrti. Draci včera vyhráli třikrát a kráčí za postupem. Za nimi je to ale obrovský boj o druhé místo mezi Nuclears, Klasikem a Běloruskem. Klíčové pro tuto skupinu budou zápasy Třebíče. Nejprve v 10:00 s Klasikem a definitivně se možná rozhodne až v 14:30 v zápase s Běloruskem.

Skupina D

Prozatím nejjednoznačnější skupina, ve které jsou hned dva neporažené týmy. Olympia Blansko a Sant Boi Barcelona, která dokonce zatím neinkasovala ani jeden doběh. Nesmírně zajímavý bude jejich vzájemný zápas, který uvidíme na Tempu v 11:00.

 

Dnes od 15:30 se naplno rozhoří boje ve finálové skupině a také zápasy o umístění. V plném proudu je také soutěž Masters, která může výrazně promluvit do konečného pořadí na turnaji. Slavnostní vyhlášení Masters bude dnes od 17:45.